O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, a nasz główny produkt - otulacz Kokonik - to pomysł, który narodził się wraz z naszymi dziećmi. Jak dla wielu Rodziców, dla nas przygoda z otulaczami zaczęła się od naszej córeczki, która miała bardzo niespokojny sen, machała rączkami, często się wybudzała. To nie był łatwy czas, bo nieprzespane noce miały wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Bywało nerwowo...

Zaczęliśmy szukać pomocy w otulaczach. Przetestowaliśmy kilka z nich. Od tych, które trzeba samemu „wiązać”, po te na rzepy i takie, które ostatecznie w pewnej mierze spełniały nasze oczekiwania, jednak były bardzo drogie i produkowane w Chinach, czego nie wspieramy. 

                              Marcel w Otulaczu Kokonik flamingi

Nasza córka spała w otulaczach 7 miesięcy i w trakcie tego czasu zaświtał nam pomysł w głowie, aby stworzyć w 100% polski otulacz, szyty w naszym kraju, odpowiadający naszym wymaganiom oraz na kieszeń większości polskich matek. Tak powstał Kokonik.

Gdy na świecie pojawił się nasz syn, mogliśmy już od początku otulać go w naszym Kokoniku, ciesząc się jego (oraz naszym) spokojnym snem. Teraz nasze osobiste doświadczenia przekazujemy innym rodzicom, czy to podczas licznych targów, w których bierzemy udział, czy też przez telefon. To właśnie dzięki osobistym doświadczeniom, możemy z całego serca polecić ten produkt tym wszystkim Rodzicom, którzy zmagają się z ciężkimi nocami w pierwszych miesiącach życia dzieci.

Wraz z naszymi dziećmi, dorastamy też my, co wpływa na nasz dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszerzanie oferty naszego sklepu. Poza otulaczami polecamy także nasze śpiworki, kocyki, kołderki, czapeczki, opaski oraz karty do zdjęć dla dzieci.

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl