O nas

Jesteśmy polską i rodzinną firmą. Tworzymy ubranka i akcesoria dla noworodków i niemowląt.

Nasz główny produkt - otulacz Kokonik - to pomysł, który narodził się wraz z naszymi dziećmi. Jak dla wielu Rodziców, dla nas przygoda z otulaczami zaczęła się od naszej córeczki, która miała bardzo niespokojny sen, machała rączkami, często się wybudzała. To nie był łatwy czas, bo nieprzespane noce miały wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Musimy przyznać, że bywało nerwowo...

Zaczęliśmy szukać pomocy w otulaczach dla niemowlaków. Przetestowaliśmy kilka z nich. Od tych otulaczy, które trzeba samemu „wiązać”, po te na rzepy i takie, które ostatecznie w pewnej mierze spełniały nasze oczekiwania, jednak były bardzo drogie i produkowane w Chinach, czego nie wspieramy. 

                              Marcel w Otulaczu Kokonik flamingi

Nasza córka spała w otulaczach 7 miesięcy i w trakcie tego czasu zaświtał nam pomysł w głowie, aby stworzyć w 100% polski otulacz dla noworodka i niemowlaka, szyty w naszym kraju, odpowiadający naszym wymaganiom oraz na kieszeń większości polskich matek. Tak powstał otulacz Kokonik.

Gdy na świecie pojawił się nasz syn, mogliśmy już od początku otulać go w naszym Kokoniku, ciesząc się jego (oraz naszym) spokojnym snem. Odruch Moro, kolka niemowlęca, problemy ze snem - dzięki Kokonikowi te problemy nas nie dotyczyły.

Teraz nasze osobiste doświadczenia przekazujemy innym Rodzicom (ich opinie znajdziesz tutaj), czy to podczas licznych targów, w których bierzemy udział, czy też przez telefon, media społecznościowe, lub w naszym sklepie na ul. Nowy Świat 41a.

 

Kokonik+fotokarty

To właśnie dzięki nim, możemy z całego serca polecić nasz otulacz tym wszystkim Rodzicom, którzy zmagają się z ciężkimi nocami w pierwszych miesiącach życia niemowląt. 

Wraz z naszymi dziećmi, dorastamy też my, co wpływa na nasz dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszerzanie oferty naszego sklepu. Poza otulaczami polecamy także nasze śpiworkikocykiczapeczkiopaski oraz foto karty dla dzieci.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl